Portal o górach. Piszemy o Tatrach i Zakopanem

Chcesz wyjechać w Tatry? W takim razie koniecznie poczytaj co Cię tam czeka – z nami znajdziesz najlepsze noclegi, termy czy inne atrakcje!

Wesele

Jak udekorować stół weselny?

Wesele to bardzo ważny dzień w życiu każdego człowieka, szczególnie w życiu kobiety. Jest to dzień kiedy Panna Młoda staje się księżniczką i wszystko w tej wyjątkowej chwili powinno być idealne, dopięte na ostatni guzik. Poczynając od bajecznej sukni ślubnej, poprzez zaproszenie wszystkich bliskich nam osób, wybranie idealnego menu, kończąc na pięknie udekorowanym stole, od którego nie będzie można oderwać wzroku. Każdy szczegół jest bardzo ważny. Dlatego poniżej znajdziesz krótki poradnik, dotyczący tego jak udekorować stół weselny. Przeczytaj go koniecznie!

Zacznijmy jednak od tego, że jeśli jesteś romantyczną księżniczką i nadal kochasz kolor różowy, a teraz stajesz na ślubnym kobiercu, to letnia, lekka, różowa, romantyczna aranżacja będzie dla Ciebie idealna! Przede wszystkim powinnaś zadbać o delikatne, romantyczne motywy kwiatowe, takie jak: drobne kwiatki, różowe wstążeczki oraz elementy dekoracyjne z różowymi różyczkami. Spraw, aby udekorowany przez Ciebie stół był pełen przepychu i słodkich elementów, które zachwycą Twoich gości i pozwolą cofnąć im się we wspomnienia do czarownych czasów dzieciństwa, kiedy biegało się boso po łąkach, z rozwianymi włosami i z lizakiem w ustach. Dodatkowo, dla zwiększenie efektu możesz takie kolorowe lizaki podarować gościom z dedykacją od Was. To jednak nie wszystko! Aby było jeszcze bardziej bajecznie to do lizaków dodaj także urocze pojemniczki z płynem do puszczania baniek mydlanych, które goście mogą użyć na przykład podczas Waszego pierwszego tańca. Oprócz tego warto pomyśleć także nad zakupem i podarowaniem swoim gościom małych torebeczek, które są przewiązane różową wstążeczką z ukrytą wewnątrz słodką niespodzianką i bilecikiem od Was. Możesz być pewna, że tego rodzaju upominki chwycą za serce i przywołają uśmiech na twarzy każdego gościa weselnego!

Trzeba przyznać, że najlepsze są proste rozwiązania, niedrogie, a afekt zachwycający! W związku z tym, w ten jeden jedyny dzień warto dopieścić najbliższych pieczołowitością szczegółów i samemu – choć na kilka godzin – przenieść się do zaczarowanego świata z naszych marzeń o wymarzonym i wyczekanym przez całe życie: Dniu Mojego Ślubu. Zrób wszystko, aby ten wyjątkowy dzień był naprawdę cudowny oraz niezapomniany! Pamiętaj, że jeśli Twoi goście będą dobrze czuć się na Waszym weselu to i Wam udzieli się pozytywna energia. Działa to również w drugą stronę, jeśli od Was będzie biła radość to możecie być pewnie, że wesele będzie udane. Dajcie ponieść się chwili, oddajcie się na chwilę bajkowym, słodkim wspomnieniom i cieszcie się tym dniem, najdłużej jak tylko potraficie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *