Portal o górach. Piszemy o Tatrach i Zakopanem

Chcesz wyjechać w Tatry? W takim razie koniecznie poczytaj co Cię tam czeka – z nami znajdziesz najlepsze noclegi, termy czy inne atrakcje!

Wesele

Wesele nie tylko dla dorosłych

Jeśli zdecydowaliście, że na waszym przyjęciu weselnym będzie grono maluchów to warto pomyśleć jak urozmaicić najmłodszym uczestnikom czas tak by zarówno dzieci jak i ich rodzice mogli się swobodnie bawić. Poniżej znajdziesz krótki poradnik, dotyczący tego czym zająć dzieci w trakcie przyjęcia weselnego. Przeczytaj koniecznie!

Zacznijmy od tego, że idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnych opiekunek bądź animatorów, ponieważ w zależności od potrzeb, wieku i ilości dzieci animatorzy przygotują odpowiedni program gier i zabaw dla najmłodszych. Warto wspomnieć także o tym, że ostatnimi czasy bardzo popularne są inscenizowane zabawy w stylu Dzikiego Zachodu, Pirackiego Statku czy Bajkowego Świata. W ten sposób animatorzy przebrani w kolorowe, fantazyjne stroje przykuwają uwagę nawet najbardziej niesfornych urwisów, a odpowiednia charakteryzacja i malowanie buziaków, sprawią, że dzieci wczują się w rolę groźnego pirata czy pięknej księżniczki. Dodatkowo animatorzy wspólnie z dziećmi tańczą, śpiewają, organizują konkursy, a nawet minikaraoke. Przede wszystkim, największym atutem animatorów jest to, że są to profesjonaliści prowadzący zabawy, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi, świetny kontakt z najmłodszymi i niezliczoną liczbę oryginalnych pomysłów. Poza tym wesołe przebrania animatorów sprawiają, że maluchy chętnie biorą udział w proponowanych przez nich zajęciach. Bardzo ważne jest także to, że dzięki nim dzieci nie będą się nudzić, a rodzice będą mogli swobodnie uczestniczyć w przyjęciu, nie martwiąc się o swoje pociechy.

Musisz także wiedzieć, że animatorzy posiadają całą gamę gadżetów pomagających wzbudzić zainteresowanie najmłodszych. Przede wszystkim do dyspozycji małych łobuziaków mają m.in balony, kolorowe czapeczki, przybory plastyczne, a często także drobne upominki, jak chociażby uwielbiane przez dzieci baloniaki, czyli zwierzaki skręcone z długich, kolorowych balonów. Oprócz tego atrakcją miłą nie tylko dla dzieci są pokazy baniek mydlanych, ponieważ kolorowe, mieniące się bańki, cieszą i zachwycają ludzi w każdym wieku. Nie ważne czy są to małe banieczki, większe bańki, a także całkiem pokaźne banie mydlane. Dodatkowo atrakcją jest także to, że można nawet zostać zamkniętym w bańce.

Innym typem atrakcji dla dzieci może być iluzjonista, gdyż zabierze on dzieci w świat czarów i magii. Trzeba przyznać, że tajemniczo pojawiające się i znikające przedmioty, wyczarowane kwiaty, znikająca asystentka to tylko niektóre z wielu licznych efektów magicznych, które wywołują zachwyt i zdumienie u uczestników pokazu. Poza tym program iluzjonistyczny zawiera również elementy magii kontaktowej dzięki której najmłodsi uczestnicy pokazu będą mogli wziąć czynny udział w czarach. W ten sposób mali czarodzieje nauczą się prostych tricków magicznych, którymi z przyjemnością pochwalą się rodzicom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *